Merhaba Hoş Geldiniz ! Whatsapp Destek Hattı - 0545 472 22 56Üye GirişiÜye Ol

GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

www.depo.evimbura.com sitesi üzerinden verilen tüm hizmetler EvimBura’ya aittir ve EvimBura tarafından sağlanmaktadır.

EvimBura çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda bu kişisel bilgilerin nasıl toplandığı, nasıl korunduğu ve hangi şartlarda kullanıldığı ile ilgili açıklamalar bulunmaktadır.

Üyelik formu ve EvimBura tarafından kullanıcılarına sunulan çeşitli anket, form gibi belgelerin doldurulmasıyla üyelerin bir takım kişisel bilgileri işimizin gereği olarak toplanmaktadır. Üyelerimizin kişisel bilgileri aşağıda belirtilen durumlar haricinde, ‘Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtilen amaçlar ve durumlar dışında kullanılmayacak ve üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. Toplanan bu kişisel bilgiler ‘Kullanıcı sözleşmesi’nde belirtilen amaçlar ve durumlar dışında EvimBura’nın kendisi veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından pazarlama yapmak amacıyla kullanılabilir. Aynı zamanda üyelerimizin kimlikleri ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir. Kişisel bilgiler kullanıcılara ulaşmak için de kullanılabilir.

EvimBura sistemle ilgili sorunların tanımlanması, verilen hizmetle ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülebilmesi için üyelerinin IP adreslerini kaydetmekte ve kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıya da kullanılabilir.

EvimBura üyelerine kampanyalar ve yeni ürünler ile ilgili bilgilendirme mailleri ve smsleri gönderebilir. Üyelerimiz bu bilgilendirme maillerini ya da smslerini alıp almama konusunda tercihlerini EvimBura’ya bildirirler, bu durumda üyelerimizin isteği doğrultusunda hareket edilecektir.

EvimBura, kişisel bilgilerin gizliliğinin sağlanması ve sürdürülmesi, yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.


Anasayfa - Kullanıcı Sözleşmesi - Gizlilik Politikası - İade İşlemleri - Hakkımızda - İletişim

EvimBura Tasarım - EvimBura - EvimBura Blog