Merhaba Hoş Geldiniz ! Whatsapp Destek Hattı - 0545 472 22 56Üye GirişiÜye Ol

Hakkımızda

İster hobinizin ister işinizin gereği olsun maket yapmak hem eğlenceli hem de zahmetli bir iştir. Ürünlerin, yapıların, araçların belki de daha inşa edilmeden, yapılmadan anlatılabilmesini ve tanıtılabilmesini sağlayan, sunumları destekleyen, oldukça fazla özen isteyen görselleştirme çalışmalarındandır. Maketler görünümleriyle asıllarının bile önüne geçmeyi başarabilirler.

Maket yapmanın zahmetli kısmı oldukça fazla dikkat, özen ve sabır isteyen bir çalışma sürecinin olmasıdır. Ancak bunun yanında maket yapımında kullanılan malzemelerin seçimi ve temini de maket yapımını uğraşlı hale getiren faktörlerdir. Malzemeler maket yapım sürenizi ve kalitenizi etkilecektir.

Maket çalışmalarımız sırasında gördüğümüz eksiklerden, zorlandığımız durumlardan yola çıkarak EvimBura Depo’yu hayata geçirdik. EvimBura Depo’yu gezerek maket malzemelerinizi kolayca temin ederken, aynı zamanda belki de daha önce kullanmadığınız ve maketlerinize farklı bir görünüm katacak malzemeler de keşfedebileceğinizi düşünüyoruz.


Keyifli alışverişler ve iyi çalışmalar dileriz.


Anasayfa - Kullanıcı Sözleşmesi - Gizlilik Politikası - İade İşlemleri - Hakkımızda - İletişim

EvimBura Tasarım - EvimBura - EvimBura Blog